Про нас

 

Ми дуже хочемо, щоб якомога більше дітей запам'ятали своє дитинство веселим і щасливим, щоб навчання давалося легко і приносило радість і задоволення, щоб стаючи дорослими наші діти легко будували кар'єру і ставали успішними.Все починається з дитинства. Як ми зустрічаємо виклики, як радіємо успіхам, як боремося з невдачами — все формується з ранніх років. У нашому клубі ми хочемо дати дітям можливість весело розвиватися, спілкуватися, проявляти свої творчі і акторські здібності, вирішувати складні завдання, винаходити, будувати, танцювати, боротися, читати, змагатися, скакати, пустувати і просто добре проводити час! 

Щасливі діти ростуть в щасливих сім'ях. Крім веселих занять для дітец, ми пропонуємо батькам можливість отримати додаткові знання і консультації, спілкуватися один з одним, поки діти грають під наглядом педагогів, обговорювати прочитані книги в літературному клубі або разом зі своїми дітьми та друзями збирати пазли або лего.

 

me_small.jpg

Давайте знайомитися!Мене звуть Вікторія Александрова, а це мій син — Максим. У мене двоє дітей. Старша дочка вчиться в інституті, вона допомагає в клубі конструктивною критикою і рішенням деяких дизайнерських задач. А Макс виступає в ролі першого випробувача меблів, ігор, курсів і розваг.

 

Спочатку ідея клубу народилася як допомога матусям у декреті, які закрутилися в нескінченних домашніх справах і хочуть трохи поспілкуватися з іншими дорослими людьми, отримати якісь швидкі відповіді на свої питання і, звичайно ж, дати дітям корисні знання і навички, не витрачаючи на це багато особистого часу. Ми відкрилися, коли Максу виповнилося 2 роки, тому враження першого року його життя для мене були дуже свіжі. Потім ми подивилися на ідею клубу трохи ширше вирішили створити затишний простір, в якому діти і батьки зможуть постійно заряджатися корисною інформацією та позитивними емоціями.

 

За освітою я програміст, років 15 відпрацювала в ролі керівника в різних софтверних компаніях. Я допомагала багатьом людям будувати кар'єри, вчитися і досягати поставлених цілей. Я бачила, що заважає розвитку в дорослому віці, і як іноді складно буває перебороти те, що прийшло з дитинства і не дає успішно розвиватися. Це і досвід комунікації, і самооцінка, і ставлення до своїх і чужих успіхів і помилок. Я знаю, які якості потрібно виховувати в дітях, щоб вони стали успішними в кар'єрі. Я знаю, наскільки важливо правильно вибирати, чим займатися, і не витрачати своє життя на роботу, яку не любиш.

Напишіть мені особисто, якщо у вас є якісь питання або зауваження стосовно роботи клубу.

Дитячий садок на Космічній

Развивайка
Развивайка

Делаем бусы

Лабиринт
Лабиринт

Давай к нам, на горку!..

Дитячий садок на Космічній

ДЗВОНІТЬ:

+38 097 159 3015

Безпека дітей

Готуючи кімнати до занять, ми заздалегідь намагаємося передбачити все для зручності та безпеки дітей.

 

Регулярно проводиться ретельне прибирання гіпоалергенними засобами, дезінфекція повітря за допомогою кварцової лампи, виконується вентиляція, підтримується правильна температура всередині приміщення.

 

Безпеці в нашому центрі неабияк зараджує відповідальність батьків, які залишають своїх діточок удома за найменших проявів ознак інфекційних захворювань. За довідкою про хворобу одне заняття може бути перенесене в рамках календарного терміну дії абонемента, якщо цього недостатньо - зверніться до адміністратора, в нас є пропозиції. Будь ласка, бережіть здоров'я дітей!

КомандаМи дуже відповідально підбираємо педагогів для занять з малюками, підготовки до школи, ведення майстер-класів, художньої та театральної студії.

 

Найголовніша умова — любов до дітей та звичка lifelong learning (безперервного навчання), а також, звичайно, вміння та бажання ділитись своїми знахідками і натхненням з дітлахами та їхніми батьками.

 

ФілософіяМи з колегами по клубу прочитали безліч книжок і статей, відвідали десятки вебінарів і курсів з виховання та розвитку.

І ми думаємо, що і наші цінності, і завдання з виховання, які ми перед собою ставимо, допоможуть вашим дітям і вам бути щасливими і успішними. Щоб не дивлячись на всі неминучі складності дорослішання ваших дітей, ви кожен день відчували, що батьками бути — круто!

Бути для дитини опорою, зразком для наслідування, чарівником, який відкриває таємниці Всесвіту, другом для відвертих розмов і захопленим свідком всіх дитячих успіхів.

Критичне мислення, конструктивна комунікація, командна робота і креативність — ось основні вміння, які важливі в сучасному світі. Багато професій та спеціальностей скоро зникнуть, але ці вміння допоможуть дітям освоїти будь-який новий напрямок і успішно вирішувати неочікувані задачі. А невгамовна дитяча цікавість, якісно вирощена і збережена до дорослого віку, допоможе відкривати нові перспективи і можливості.