top of page

Про нас

 

Хочете, щоб ваші діти запам'ятали своє дитинство веселим і щасливим, щоб навчання давалося легко і приносило радість і задоволення, щоб стаючи дорослими діти легко будували кар'єру і ставали успішними? Ми - так!

Все починається з дитинства. Як ми зустрічаємо виклики, як радіємо успіхам, як боремося з невдачами — все формується з ранніх років. У нашому клубі ми хочемо дати дітям можливість весело розвиватися, спілкуватися, проявляти свої творчі і акторські здібності, вирішувати складні завдання, винаходити, будувати, танцювати, боротися, читати, змагатися, скакати, пустувати і просто добре проводити час! 

Щасливі діти ростуть в щасливих сім'ях. Крім веселих занять для дітей, батьки занйдуть можливість отримати додаткові знання і консультації, спілкуватися один з одним, поки діти грають під наглядом педагогів, обговорювати прочитані книги в літературному клубі або разом зі своїми дітьми та друзями збирати пазли або лего.

 

me_small.jpg

Давайте знайомитися!Мене звуть Вікторія Александрова, а це мій син — Максим. У мене двоє дітей. Старша донька вчиться в інституті, вона допомагає в клубі конструктивною критикою і рішенням деяких дизайнерських задач. А Макс виступає в ролі першого випробувача меблів, ігор, курсів і розваг.

 

Спочатку ідея клубу народилася як допомога матусям у декреті, які закрутилися в нескінченних домашніх справах і хочуть трохи поспілкуватися з іншими дорослими людьми, отримати якісь швидкі відповіді на свої питання і, звичайно ж, дати дітям корисні знання і навички, не витрачаючи на це багато особистого часу. Ми відкрилися, коли Максу виповнилося 2 роки, тому враження першого року його життя для мене були дуже свіжі. Потім ми подивилися на ідею клубу трохи ширше вирішили створити затишний простір, в якому діти і батьки зможуть постійно заряджатися корисною інформацією та позитивними емоціями.

 

За освітою я програміст, років 15 відпрацювала в ролі керівника в різних софтверних компаніях. Я допомагала багатьом людям будувати кар'єри, вчитися і досягати поставлених цілей. Я бачила, що заважає розвитку в дорослому віці, і як іноді складно буває перебороти те, що прийшло з дитинства і не дає успішно розвиватися. Це і досвід комунікації, і самооцінка, і ставлення до своїх і чужих успіхів і помилок. Я знаю, які якості потрібно виховувати в дітях, щоб вони стали успішними в кар'єрі. Я знаю, наскільки важливо правильно вибирати, чим займатися, і не витрачати своє життя на роботу, яку не любиш.

Напишіть мені особисто, якщо у вас є якісь питання або зауваження стосовно роботи клубу.

ДЗВОНІТЬ:

+38 097 159 3015

Безпека дітей

Ви відчуєте нашу турботу про зручніть та безпеку ваших дітей у кімнатах для занять та зоні розваг.

 

Регулярно проводиться ретельне прибирання гіпоалергенними засобами, дезінфекція повітря за допомогою кварцової лампи, виконується вентиляція, підтримується правильна температура всередині приміщення.

 

Безпеці в нашому центрі неабияк зараджує відповідальність батьків, які залишають своїх діточок удома за найменших проявів ознак інфекційних захворювань. За довідкою про хворобу одне заняття може бути перенесене в рамках календарного терміну дії абонемента, якщо цього недостатньо - зверніться до адміністратора, в нас є пропозиції. Будь ласка, бережіть здоров'я дітей!

КомандаЗ вашими дітьми працюють найкращі педагоги з раннього розвитку, підготовки до школи, вокалу та мистецтва.

 

Найголовніша умова — розуміння дитячої психології та звичка lifelong learning (безперервного навчання), а також, звичайно, чудові професійні знання, вміння та бажання ділитись своїми знахідками і натхненням з дітлахами та їхніми батьками.

 

ФілософіяМи з колегами по клубу прочитали безліч книжок і статей, відвідали десятки вебінарів і курсів з виховання та розвитку.

І ми думаємо, що і наші цінності, і завдання з виховання, які ми перед собою ставимо, допоможуть вашим дітям і вам бути щасливими і успішними. Щоб не дивлячись на всі неминучі складності дорослішання ваших дітей, ви кожен день відчували, що батьками бути — круто!

Бути для дитини опорою, зразком для наслідування, чарівником, який відкриває таємниці Всесвіту, другом для відвертих розмов і захопленим свідком всіх дитячих успіхів.

Критичне мислення, конструктивна комунікація, командна робота і креативність — ось основні вміння, які важливі в сучасному світі. Багато професій та спеціальностей скоро зникнуть, але ці вміння допоможуть дітям освоїти будь-який новий напрямок і успішно вирішувати неочікувані задачі. А невгамовна дитяча цікавість, якісно вирощена і збережена до дорослого віку, допоможе відкривати нові перспективи і можливості.

 

bottom of page