top of page

Англійська для малят

Знайомтесь, це Інна -

вчителька англійської мови. Дуже любить англійський і викладає його 7 років. Займається з дітками від 3-х років, саме тому уроки проводяться виключно в ігровій формі: багато пісеньок, ігор, діалогів. На заняттях Інна разом з дітьми малює і ліпить з пластиліну, проводить зарядку і робить аплікації, слухає знайомі казки англійською і показує мультфільми. Все для того, щоб зацікавити дитину і впровадити мову в повсякденні розваги малюка, адже уроки націлені на розвиток усного мовлення та сприйняття мови на слух.

З Інною весело і завжди цікаво, тому вивчення мови відбувається абсолютно природним чином!

Програма навчання базується на багаторівневому курсі "First friends" і "Family and Friends" від британського видавництва "Oxford University Press".

 

Заняття проводяться в міні-групах, завдяки чому кожній дитині приділяється максимум уваги і використовується більше можливостей для формування і розвитку мовних навичок.

 

Ігровий підхід і ніякого зубріння - ось основний принцип побудови уроків! Обговорюємо цікаві теми, орієнтуємося на індивідуальні особливості дітей, направляємо і підтримуємо інтерес до навчання.

 

Знання англійської мови відкриває дорогу до отримання кращого освіти. Ми допоможемо вам закласти відмінний фундамент для побудови майбутнього ваших дітей.

eng_inna.jpg
bottom of page