Англійська для малят

Знайомтесь, це Інна -

вчителька англійської мови. Дуже любить англійський і викладає його 7 років. Займається з дітками від 3-х років, саме тому уроки проводяться виключно в ігровій формі: багато пісеньок, ігор, діалогів. На заняттях Інна разом з дітьми малює і ліпить з пластиліну, проводить зарядку і робить аплікації, слухає знайомі казки англійською і показує мультфільми. Все для того, щоб зацікавити дитину і впровадити мову в повсякденні розваги малюка, адже уроки націлені на розвиток усного мовлення та сприйняття мови на слух.

З Інною весело і завжди цікаво, тому вивчення мови відбувається абсолютно природним чином!

Програма навчання базується на багаторівневому курсі "First friends" і "Family and Friends" від британського видавництва "Oxford University Press".

 

Заняття проводяться в міні-групах, завдяки чому кожній дитині приділяється максимум уваги і використовується більше можливостей для формування і розвитку мовних навичок.

 

Ігровий підхід і ніякого зубріння - ось основний принцип побудови уроків! Обговорюємо цікаві теми, орієнтуємося на індивідуальні особливості дітей, направляємо і підтримуємо інтерес до навчання.

 

Знання англійської мови відкриває дорогу до отримання кращого освіти. Ми допоможемо вам закласти відмінний фундамент для побудови майбутнього ваших дітей.

Підпишіться на наш телеграм чатбот, щоб завжди знати розклад і бути в курсі всіх напрямків!

Сімейний клуб

Дзвоніть: +380 97 159 30 15

info@orange-slon.com

пр. Жуковського, 1, м. Харків, Україна, 61085

вул. Космічна, 27, м. Харків, Україна,  61145

© 2020 Оранжевий слон, сімейний клуб. Створено с Wix.com