
Логіка і стратегія го
японські мистецтва
Орігамі

Інтелектуальна гра, яка підкорила весь світ!
Для дітей від 4 років
Знайомтеся, це Микола Колесников
- викладач старокитайської гри Го.
Микола - інженер-конструктор, випускник Національного аерокосмічного університету ім Н.Е. Жуковського «ХАІ», магістр і дуже захоплена натура! Цей молодий чоловік вже давно працює з дітьми, навчаючи їх логіці і творчості, і діти отримують масу задоволення від занять!
Серед прекрасних ігор є одна, Подібна дзеркала вона. Селянин в ній побачить поле; Мастеровой - вміння і прийоми; Торговець - мену, а стратег - війну. Мудрець же, відійшовши від світу, скаже: У ній ясність осягає порожнечу.
Гоуті
«Го - найчарівніша гра в світі!» - каже Микола, - «Це як шахи, тільки краще!» Гра Го розвиває образне і логічне мислення.
Гра Го є офіційним логічним видом спорту в Україні.
Го (також кит. Вейч, кор. Бадук) - одна з найдавніших настільних ігор на Землі з глибоким стратегічним змістом, що виникла в Давньому Китаї, за різними оцінками, від 4 до 5 тисяч років тому.
Японські психологи тестували дітей, що грають в го. Їх дослідження підтверджують: вивчення го - найкращий спосіб розвитку природжених здібностей. Стратегія го всеосяжна: дії в одній частині дошки впливають на всі інші. На противагу цьому, дитячий погляд на світ є вузьким. Однак, граючи в го, діти швидко привчаються до широкого огляду світу зі своєї точки зору. І чим раніше починається навчання грі го, тим краще результати. Найкращий вік для початку навчання - 4-5 років. У цей період у дітей мозок розвинений на 65-70%, так що користь від занять го для процесу мислення оптимальна. До того ж діти отримують задоволення від гри, так як вона є розвагою. Одне з найважливіших умінь, яке дає го дітям - здатність концентруватися. Зосередження на грі - наслідок задоволення від процесу гри. Більш того, через концентрацію на такому важкому процесі, вони проявляють чудеса пам'яті і максимально напружують розумові здібності. Їм доводиться представляти в розумі, які гіпотетичні послідовності ходів можуть виникнути на дошці, відстежуючи безліч аналізованих варіантів, і, нарешті, приходити до вибору своїх ходів на основі всього цього аналізу.
За загальною кількістю гравців - одна з найпопулярніших настільних ігор в світі. Го має великий вплив на розумовий розвиток дітей, перш за все в області міркувань.
Навчитися грати в Го дуже просто. Правила гри можна вивчити за кілька хвилин, але на осягнення її глибини не вистачає і всього життя.
Набираємо групу!
ДЗвоніть!
