top of page
IMG_9314_edited_edited.jpg

Логопед

для дітей від 2 до 7 років

Індивідуальні консультації та коррекційні заняття з логопедом-дефектологом.

 

Ігровий підхід, логоритмика, дихальна гімнастика, нейрогімнастика, дрібна моторика

При нормальному мовленнєвому розвитку перші слова у дітей

з’являються ще до 1 року, а у 2 роки діти вже добре розуміють побутові вислови і також починають вживати прості фрази з 2-3 слів.

Мовлення - дуже складна психічна функція. Його нормальний розвиток можливий лише за умови сформованості мислення, уваги, пам’яті , сприймання, рухової сфери дитини. Будь-яке відхилення у розвитку цих процесів обов’язково позначається на стані мовлення дитини.

 

Ось чому батьки повинні знати, які мовленнєві порушення найчастіше трапляються у дітей дошкільного віку, у чому вони виявляються, які можуть мати наслідки для психічного розвитку дитини та для її навчання у школі.

Зазвичай вади звуковимови виявити досить легко. Чимало батьків помічають і знають, які саме звуки вимовляє дитина. Втім, існує хибна думка, що порушена звуковимова згодом виправиться сама по собі. «Не хвилюйтеся, виговориться», - говорять сусіди, друзі і навіть деякі лікарі. Відвідини логопеда відкладають на невизначений час.

 

Однак порушення закріплюються, і діти, які мають вади звуковимови, на момент вступу до школи, потрапляють у групу ризику як схильні до дисграфії (порушення письма).

Тому помітивши порушення вимови навіть кількох звуків, слід обов’язково звернутися до логопеда. Навіть, якщо просто так мама має якісь страхи чи переживання… Краще просто піти, щоб їх розвіяли, аби вчасно починати займатися, бо можна втратити час і потім довго шкодувати

Причини виникнення мовленнєвих порушень можуть бути дуже різними.

 

Одна з таких причин - це порушення у будові артикуляційного апарату: неправильний прикус, порушення у будові щелеп, укорочена під’язикова вуздечка, високе чи вузьке піднебіння, відсутність деяких зубів тощо.

 

Діти можуть копіювати неправильну звуковимову когось із рідних. Ще однією причиною можуть бути недоліки слухового сприймання звуків - недостатность слухової уваги та слухового контролю. Не треба відкидати і зниження гостроти слуху дитини.

Логопед на першому занятті проводить діагностику, результатом якої може стати рекомендація звернутися ще до іншого спеціаліста: отоларинголога, психолога, невролога, бо іноді потрібна ціла команда, щоб досягти успіху.

 

Анастасія Волокова

логопед-дефектолог

Nastya_flowers.jpg

"Настя, привіт!" -

кричать діти ще від дверей і біжать на зустріч!

"Мамо, дивись, як я можу: РРРРРР" -

вихваляються після заняття.

Анастасія заряджає дітей енергією та вірою у себе! Безліч ігор, матеріалів, смішних вправ - все йде у хід, щоб завести моторчик і мотивувати дитину на постійну роботу.

Анастасія - випускниця Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, логопед-дефектолог-коректолог. Випускниця музичної школи. Постійно продовжує навчання, відвідуючи тренінги та тематичні курси.

Анастасія успішно працює різними дітками та вирішує різноманітні завдання - запуск мовлення, корекція звуковимови, а також робота з РАС, синдромом Дауна, алалією, ЗПРР та ін.

 

пр.Жуковського, 1. Запис у адміністратора.

ДЗВОНІТЬ:

+38 097 159 3015

Знайомтесь, це - Софія Дмитріївна!

Софія теж логопед-дефектолог. Середню освіту отримала в спеціалізованій музичній школі. Абсолютний музичний слух і музобразованіе допомагають їй вибудовувати цікаві і продуктивні логопедичні і логоритмічних заняття.

 

Професію логопеда-дефектолога отримала в Харківській гуманітарно-педагогічної академії. Методиками роботи навчалася у Ріната Карімова і його команди.

 

"Продовжую співпрацю і навчання у нейропсихолога, невропатолога і педіатра. Використовую сенсорну інтеграцію для корекції, запуску і розвитку мови. Маю досвід роботи з нормотіпічнимі дітьми і дітьми з різними нозологіями. РАС, синдром Дауна, алалія, затримка мови, ЗПРР, заїкання, ін." -

 

Софія, маючи багаторічний досвід роботи, продовжує розвиток і шукає нові цікавинки для дітей, щоб зробити заняття ще більш корисними! 

Софія працює у центрі на вул.Космічна, 27.

Софія Сіра

логопед-дефектолог

зображення_viber_2021-04-24_09-05-15.jpg

вул. Космічна, 27. Запис у адміністратора.

bottom of page