Підготовка ДО школи

Кожен період життя дитини хвилюючий і дуже важливий. Особливі переживання пов'язані з підготовкою до школи і вступом до першого класу, оскільки це перехід малюка в нове соціальне середовище, в нові відносини з дорослими і однолітками.

Підготовка до школи і безпосередньо навчання - новий вид інтелектуальної діяльності, який ставить перед майбутнім маленьким школярем певні вимоги.

В рамках підготовки до школи, в сімейному клубі «Оранжевий слон», майбутнього першокласника чекають цікаві, захоплюючі творчі завдання, вправи, логічні завдання, розвиваючі пізнавальну активність, нестандартне мислення, впевненість в своїх силах.

pre-school1.jpg
pre-school2.jpg

У програму курсу «Підготовка до школи» включені наступні напрямки (відповідно до вимог співбесіди при прийомі в 1 клас):

  • навчання грамоті (звуки і букви, ігри зі словами і буквами, пропозиція, формування словникового запасу, тлумачення слів, розвиток зв'язного мовлення, артикуляційна гімнастика, підготовка руки до листа, штрихування, розвиток моторики, лист);

  • математика (цифри і числа, рахунок в прямому і зворотному порядку, дії додавання і віднімання, вправи на порівняння, рішення простих завдань, геометричні фігури, орієнтація на площині);

  • світ навколо нас (ознайомлення з навколишнім світом, природа навколо нас: пори року, сонце, повітря, вода, земля, явища природи, рослинний і тваринний світ, про тебе самого, частини тіла людини, моя сім'я, професії, люди і речі, вимір часу, початкові географічні відомості, уроки ввічливості, культура спілкування).

Використання різноманітних методик і посібників, ігрова форма навчання, уважне ставлення до вікових та індивідуальних особливостей дітей, дозволяють сформувати навички, необхідні майбутнім маленьким школярам.

Навчатися - весело і цікаво! Це головний принцип побудови всіх занять в клубі.