top of page
  • Orange_Slon

Дитячий садок - бути чи не бути?


Коли дитину можна віддавати у дитячий садок? Чи треба це робити? Що дитина має вміти, щоб перебування у дитячому садку було їй на користь?


Пропонуємо обговорити ці питання разом.

По-перше, звичайно, до садка має сенс ходити, якщо вдома нема можливості забезпечити повноцінний і різнобічний розвиток дитини до школи, що включає в себе і соціалізацію, і розвиток комунікативних навичок, і фізичний розвиток, і отримання базових знань про світ, закони природи, мистецтво, і розвиток творчих здібностей, і базову підготовку до школи. Якщо вдома є умови для гри і навчання у грі, є чіткі правила і достатньо свободи, є співрозмовники і друзі для ігор близького і старшого віку, тоді в сад можна і не ходити зовсім. В іншому випадку садочок буде дуже корисним!


По-друге, вирішальним для виходу в садочок є не вік дитини, а готовність мами та дитини відпускати один одного.

З корисних навичок, які важливі для садочка, можемо назвати вміння пити з кружки, їсти за допомогою приборів та вміння користуватись горшиком. Проте, навіть якщо цього немає, наш садочок стане вам у пригоді і допоможе дитині навчитись - за умови, що вдома батьки теж роблять свою частину роботи і підтримують необхідні правила.


Хочете знати які?


P.S. Клуб пропонує групові заняття з дитячим психологом для адаптації дитини в садку. Запрошуємо батьків на екскурсію до садочків на вул.Космічна, 27 і пр.Жуковського,1.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page