top of page

РОзвивайка

Розвиваючі заняття в клубі ведуть два викладачі з вищою педагогічною та психологічною освітою, багатим досвідом роботи і, що найголовніше, палаючі своєю справою і люблячі дітей: Марина і Катерина.

Індивідуальні заняття від 6 місяців - Заняття за участю мами і дитячого психолога-інструктора з раннього розвитку. В програмі розвиваючий масаж, сенсорні вправи, ігри-забавлянки для тренування артикуляції. Мама теж дізнається багато корисного! 

  

Розвивайка (від 1 - 2 років) - Заняття проходять за участю батьків, завдяки цьому діти знайомляться з навколишнім світом, його нормами і правилами без зайвих страхів і побоювань. Ви зможете побачити, як по-різному можна побудувати гру зі своїм малюком, стати йому помічником і творити разом з ним. Програма складається з двох блоків - фізичний і творчий розвиток.

 

У програмі заняття - вірші-забавлянки, сенсорні ігри, масаж, артикуляційна і пальчикова гімнастика. Рухи і маніпулювання різними предметами, розвиток дрібної і великої моторики. На заняттях удосконалюються основні рухи дітей і зміцнюється опорно-руховий апарат.

 

На творчій частині ми, разом з батьками, знайомимо дітей з властивостями образотворчих матеріалів і техніками роботи з ними. В заняття включені різні види творчої активності - ліплення, малювання пальчиковими фарбами, ігри і казки. Використовуємо кінетичний пісок і солоне тісто.

 

Обучалочка - це комплексна програма для дітей від 3-4 років. В ході ігрових занять діти збагачують знання про навколишній світ (формують уявлення про різноманітність рослин, тварин, знайомляться з ознаками пір року і ін.), Розвивають мова; отримують початкові математичні уявлення; готуються до навчання грамоті.

В рамках заняття відбувається розвиток:

- соціальних навичок (вміння контактувати з однолітками, слідувати певним правилам, поступатися);

- навички самостійної роботи;

- мотиваційних і пізнавальних процесів;

- психічних процесів (мова, увага, пам'ять, мислення, сприйняття);

- великої і дрібної моторики, графічних навичок.

 

image-0-02-08-8d6faf5473a9fb1b4f60a4938ea71436a1e58d0726baab72d6c37d5164bf8df8-V.jpg
0-02-0a-74e721c0dd44e01c422b28d803dc0ece
bottom of page