top of page
gui-avelar-gJmEYe5Al9s-unsplash_edited.jpg

казко-
творчість

Недарма казки супроводжують дитинство, адже в них є і сила, і мудрість, і мрії, і досягнення.  

Новий авторський курс від дитячого психолога і викладача живопису поєднує навчальну дію казок і творчу фантазію. Ваші діти навчаться бачити світ по-новому!

Діти люблять казки -

і це чудова можливість використати казки для розвитку творчості, мовлення, фантазії, зміцнення характеру, подолання страхів та тренування вміння знаходити нестандартні рішення.

Пропонуємо дві версії курсу для різних вікових груп:

  • 4-7 років - основною метою занять буде ознайомлення дітей з чарівним світом казкових героїв, викликів, перемог і поразок, перетворень та знахідок. Будемо разом читати, обговорювати, відігравати у різних ролях та малювати-ліпити-клеїти. Будемо розбиратися в емоціях, бажаннях, цілях та різних варіантах вирішення задач.

  • 8-12 років - спираючись на досвід і розвиток, притаманний цьому віку, у додаток до читання, обговорювання і програвання історій, які вигадали дорослі автори, викладачі запропонують дітям вигадувати свої казки та робити до них ілюстрації. Діти спробують себе у різних техніках - живопис, каліграфія, аплікація, папіропластика. А ще - робити плакати чи міні-книжки з назвами, текстами та малюнками.

Діти будуть фантазувати, тренувати уяву і мріяти!

  • Група до 8 дітей 4-7 і 8-12 років.

  • Заняття проходять 8 разів на місяць по 60 хвилин. 

Курс ведуть дитячий психолог Марина Кузьмінова і викладач живопису Катерина Ризопуло.

 

molly-triplett-MlfmyO6MSJo-unsplash_edited.jpg
Набираємо групу для старту у вересні 2021 - запишіться!
Дзвоніть +38 097 159 30 15
bottom of page